fbpx

Poznaj naszą misję i filozofię

Stara Mydlarnia to firma, która od kilkunastu lat produkuje naturalne kosmetyki do kąpieli i pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

Nasze produkty szybko zdobyły uznanie Klientów ceniących sobie wysoką jakość, naturalność, skuteczność działania oraz innowacyjność powiązaną z tradycją. Obecnie oferta Starej Mydlarni to kilkaset kosmetyków do kąpieli i pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Firma skutecznie rozszerza rynki zbytu o kosmetykę profesjonalną przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych i salonów SPA, oferując program zabiegów na twarz i ciało.

Tworzymy produkty z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć kosmetologii, wykorzystując surowce o potwierdzonej skuteczności.

Kochamy produkty naturalne i aktywne ekstrakty. Unikamy olejów mineralnych, syntetycznych emulgatorów, pegów czy innych surowców ropopochodnych. Tworzymy wyjątkowe kosmetyki dla wyjątkowych Klientów. W naszej ofercie znajduje się wiele produktów 100% vege (*pełna lista dostępna jest na www.staramydlarnia.pl).

Z rodzinnej manufaktury, którą współtworzyło kilka bliskich sobie osób, StaraMydlarnia przerodziła się w dużą firmę zatrudniającą kilkudziesięciu pracowników, która pielęgnuje swoje rodzinne tradycje i atmosferę.

Nasz sukces zawdzięczamy głównie ludziom, którzy przez minione lata i obecnie wspólnie budują markę Stara Mydlarnia. Dzięki ich pasji i zaangażowaniu firma cały czas się rozwija i buduje silną pozycję na rynku kosmetycznym w Polsce. Wykwalifikowani specjaliści uczestniczą we wszystkich etapach powstawania produktu: począwszy od opracowywania receptury, produkcję, konfekcjonowanie, etykietowanie, poprzez dział graficzny, sprzedaży i eksportu oraz marketing. 

Obecnie nasze kosmetyki sprzedawane są w wielu krajach Europy, m.in. w Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii, Niemczech, Szwecji, Czechach i Hiszpanii, marka Stara Mydlarnia jest obecna również w Stanach Zjednoczonych i Australii.

Wysoką jakość kosmetyków naturalnych Starej Mydlarni potwierdzają zdobywane każdego roku prestiżowe nagrody i certyfikaty.

Oprócz tytułów poświadczających wysokie standardy prowadzenia firmy, „Dobra Marka” Rzeczpospolitej, Eko Laur Konsumenta, certyfikat Polish Product, prestiżowe laury zdobywają również kosmetyki naturalne. 

Laureatem InStyle Best Beauty Buys został peeling cukrowy z serii Vitamin C oraz szampon i żel pod prysznic Scottish for Men. Otrzymaliśmy również nagrodę QLTOWY KONCEPT, za „wspaniałe opakowania, świetne składy, absolutną przyjemność użytkowania”. W 2016 roku nasz peeling wzmacniający do skóry głowy z serii Organic Hair został uhonorowany PERŁĄ RYNKU KOSMETYCZNEGO w kategorii Innowacja Roku – Złoto.

Naszym ogromnym sukcesem i powodem do dumy jest seria kosmetyków BODYMANIA, która w 2018 r. otrzymała prestiżowy tytuł Doskonałość Roku Twojego Stylu w kategorii pielęgnacja ciała – polskie kosmetyki.

NATURALNE KOSMETYKI INSPIROWANE NATURĄ

Nieustanny wzrost zainteresowania naszymi kosmetykami i nowe rynki zbytu sprawiły, że na przełomie 2016/2017 oddaliśmy do użytku nową halę produkcyjną, spełniającą wysokie normy, a także zakład produkcyjny o powierzchni 1000 m2, który sukcesywnie wyposażamy w nowe maszyny i urządzenia.

Jednocześnie rozbudowujemy dział produktów wytwarzanych ręcznie, z misterną dbałością o każdy szczegół, wyrabianych z dozą fantazji i artyzmu. Tutaj króluje pomysł i wzornictwo niczym z najlepszej cukierni. W naszej pracy wykorzystujemy foremki do muffinek, blendery i miksery.

Nieustannie wdrażamy nowe systemy i rozwiązania technologiczne przyjazne środowisku, a także dotyczące produkcji, magazynowania, kontroli, przechowywania i logistyki wyrobów kosmetycznych. Nasze wyroby są pod stałym 

Wróć na górę