Kosmetyczne bestsellery czerwca

Nowości, nowości i jeszcze raz nowości – to one królowały na liście naszych bestsellerów miesiąca. Wybraliśmy 5 produktów, które w czerwcu najczęściej trafiały w Wasze ręce. Podium otwiera seria Argan, w „topowej” trójce nie zabrakło kosmetyków Cashmere z proteinami kaszmiru i serum do twarzy z bakuchiolem.

ARGANowe love

Nieustannie zachwyca, nieustannie jest częścią rytuałów spa w wielu domach, nieustannie zapewnia kompleksową pielęgnację. Argan – niezwykła seria z płynnym złotem Maroka czyli olejem arganowym wciąż jest „na topie”. A co z tej serii najczęściej trafiało do Waszego koszyka w mijającym miesiącu?

Delikatny, kobiecy – po prostu Cashmere

Na liście „Top of the top” miesiąca znalazła się też seria Cashmere – kolejna nasza nowość. Zawiera m.in. zmiękczające skórę proteiny kaszmiru, a do tego nieziemsko pachnie – przywodzi na myśl eleganckie, kobiece perfumy.

Z serii Cashmere bardzo polubiłyście się z dwufazowym olejkiem do kąpieli i pod prysznic i wodą toaletową. Aksamitny olejek ma ponad 96% składników pochodzenia naturalnego. Jego formuła, do której dodaliśmy aminokwasy jedwabiu i witaminę E, sprawia, że skóra jest gładka i miękka w dotyku.

Z kolei woda toaletowa Cashmere to niezwykle kobiecy zapach łączący soczystą bergamotkę, owoce porzeczki, frezję i różę oraz aromatyczną paczulę, wanilię i ambrę.

Bio retinol o wielu właściwościach

Nazywany jest retinolem bio, roślinnym, botanicznym – bakuchiol to składnik aktywny o właściwościach zbliżonych do retinolu. Działa antyoksydacyjnie, złuszczająco i normalizująco, zmniejsza też wydzielanie sebum.

Ukryliśmy go w olejowym serum do twarzy, które zamyka listę czerwcowych bestsellerów. Zawiera ponad 99% składników pochodzenia naturalnego, a oprócz bakuchiolu dodaliśmy do niego olej ze słodkich migdałów i olej jojoba.

Exit mobile version