Jak naturalnie dbać o włosy i jednocześnie zatroszczyć się o środowisko?

Od producentów wszelkich kosmetyków wymaga się regularnych badań, wyboru odpowiednich składników aktywnych i opakowań, które będą praktyczne i jednocześnie ekologiczne. W przypadku pielęgnacji włosów – nie trzeba worka produktów, żeby o nie zadbać, a troska o planetę również nie wymaga wywrócenia życia do góry nogami. 

Odpowiedzią na oba pragnienia są szampony, które nie tylko charakteryzują się wyjątkową formą, ale również są wydajniejsze od tych w butelkach, pięknie wyglądają, cudownie pachną i przede wszystkim są naturalne. W sferze urody można już dbać o środowisko bez wyrzeczeń, a z pełną przyjemnością. 

Nowość  – szampony w kostce to totalny hit, jaki ukazał się na rynku kosmetycznym. Moda na życie bez plastiku już dawno przestała być jedynie modą, a stała się stylem życia. Jednak największa rewolucja zachodzi w naszych łazienkach. Poszukujemy naturalnych, ekologicznych i bezpiecznych rozwiązań, które pozwolą nam dbać o urodę. Szampony w kostce to odpowiedź na oczekiwania i prośby klientów Starej Mydlarni. Powstały na bazie łagodnego, biodegradowalnego detergentu z oleju kokosowego. Kosmetyki nie mają w składzie siarczanów i konserwantów. Okrągłe szampony zamknięte w wielorazowych opakowaniach są odpowiednie do każdego rodzaju włosów. Zawierają odżywcze masło shea, które regeneruje, wygładza i nawilża włosy. Są wzbogacone o nawilżający panthenol, witaminę E, która pozwala wzmocnić włosy i inulinę, nadającą włosom gładkość i zdrowy blask. Szampony pachną przepięknie, świetnie się pienią, ale nie wysuszają włosów i są bardzo wydajne. Mała kostka wystarcza na 75 myć czyli jest trzy razy bardziej wydajna niż tradycyjny szampon. 

Występują w kolorach tęczy – można je dostać w różnych zapachach, w zależności od preferencji. Szampony zawierają w sobie odżywkę, odpowiadają na potrzeby każdego rodzaju włosów i występują w wielorazowych opakowaniach – poręcznym pudełeczku z wieczkiem, które świetnie nadaje się do podróży. Przy kolejnych zakupach można więc nabyć wyłącznie kosmetyk, a słoiczek i zakrętkę wykorzystać ponownie. 

Często klienci zastanawiają się, w jaki sposób używać tę niewielką kostkę, mieszczącą się 
w jednej dłoni. Wystarczy rozprowadzić szampon na mokrych włosach, spienić wmasowując w skórę głowy, a następnie dokładnie spłukać i przejść do standardowej stylizacji włosów. To naprawdę proste i nie wymaga specjalnych umiejętności! ?

Naturalna pielęgnacja, która powstaje w Starej Mydlarni idealnie komponuje się z ekologią, troską o przyrodę i otaczający nas świat. Podczas tworzenia kosmetyków, autorskie receptury są dokładnie sprawdzane i doprecyzowane. Najważniejszymi wartościami dla nas są natura, ekologia i zdrowie, którymi się bezwzględnie kierujemy podczas tworzenia kosmetyków. Włosy są wizytówką każdego z nas. Troska o ich wygląd powinna być rutyną i nieodłącznym elementem dbania o siebie. To naprawdę wspaniałe, że powstał kosmetyk, który jednocześnie zatroszczy się o środowisko i stanie się motywatorem do tworzenia coraz to bardziej innowacyjnych rozwiązań w branży kosmetycznej. 

Poznaj produkty dostępne w serii

Exit mobile version